Bizden Haberler
Basında Biz
GRUP MERKEZ HASAR SAMSUN

Trafik Kazaları
Üyelik Girişi
Site Menüsü
Hava Durumu
Anlık
Yarın
14° 17° 3°
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar3.07583.0881
Euro3.34653.3599
Site Haritası
Takvim
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam8
Toplam Ziyaret9087

Biz Kimiz


        * Grup Merkez Hasar (G.M.H.) Samsun İl Müdürlüğü olarak sigorta kapsamındaki kayıp ve zararlarınızı telafi ediyor. Profesyonel hasar yönetimi ve danışman kadrosuyla çağdaş sigorta güvenliğini bir adım ileriye taşıyan Samsun G.M.H., son on yıl içinde meydana gelen kazalarda yaşadığınız kayıp ve zararlar giderilinceye kadar ücret talep etmeden; Havayolu, Denizyolu, Karayolu; nerede olursa olsun vefat, daimi sakatlık veya yaralanma sonucunda oluşan tedavi giderlerini ilgili sigorta şirketlerinden veya Güvence Hesabından alınarak hak sahiplerine ulaştırılmasını sağlamak ve  uğradığınız kayıp ve zararların tazmininde, sizlere kaliteli hizmet sunmak amacıyla 2006 yılında kurulmuştur.

       *Kurulduğumuz tarihten itibaren yurttaşlarımızın yıllardır devam eden ve adeta çözümsüzlüğe dönüşen sorunlarının çözümüne sunduğumuz katkılar bir çok insanımızın takdirini toplamıştır.

      *Samsun G.M.H. ayrıca deprem, yangın, işyeri, mesleki mesuliyet, taşımacılık, ferdi kaza, ev ve iş yeri,  tarım gibi sigorta türleri kapsamında ortaya çıkan zararların ortadan kaldırılması amacıyla her türlü hasar tasfiyesi işlemlerini yürütmektedir.

      * Sigorta kapsamında karşılaştığınız her türlü sorunda Samsun G.M.H. sizinle birlikte. Size bir telefon kadar yakın.

      * Grup Merkez Hasar Samsun - Hasar Yönetim ve Danışmanlık Hizmetleri çözüm üretir.